Sprzedaj swoją nieruchomość z agencją nieruchomości GOESTE

Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Powszechnie wiadomo, że sprzedaż nieruchomości to dla wielu osób sporo obaw oraz niepotrzebnego stresu. Najczęstsze z nich dotyczą bezpieczeństwa transakcji, osiągnięcia korzystnej ceny lub sprzedaży w ogóle. Tak już mamy, że czynności, które wykonujemy pierwszy raz lub sporadycznie, powodują, że czujemy się niepewnie i musimy sprawdzić odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości, szczególnie tych, które przeznaczone są do celów mieszkaniowych, powinna opierać się na skrupulatnie przygotowanej strategii. Powierzając te czynności osobom zawodowo zajmującym się nieruchomościami, mamy pewność, że całość procesów zostanie odpowiednio przeprowadzona, a my sami nie będziemy musieli zajmować się rzeczami na, które często po prostu nie mamy czasu.


Jak skutecznie sprzedać nieruchomość?

Jak skutecznie sprzedać nieruchomość?

Proces sprzedaży nieruchomości należy rozpocząć od sprawdzenia, czy posiadamy pełną dokumentację niezbędną do określenia stanu nieruchomości. Dodatkowo ważne, abyśmy pamiętali o sprawdzeniu aktualność wszystkich danych oraz ich poprawności. Na tym etapie zdarzają się błędy, których możemy nie być świadomi. Czasami sprostowanie ich wymaga czasu i może ostatecznie spowodować brak możliwości przeniesienia własności w umówionym terminie i konieczność zwrotu zadatku w dwukrotnej wartości, co może stanowić nawet 20% ceny nieruchomości. Dla własnego bezpieczeństwa tę, jak i pozostałe czynności warto zlecić osobom zawodowo zajmującym się procesem sprzedaży nieruchomości.

Współpraca na wyłączność – odpowiadamy za każdy etap transakcji

Współpraca na wyłączność – odpowiadamy za każdy etap transakcji

Sprzedając z nami swoją nieruchomość – masz nas na wyłączność. Pracujemy dla Ciebie i bierzemy odpowiedzialność za swoje działania oraz efekt. Wszystko odbywa się według wypracowanej strategii oraz know-how firmy. Nasz branża rozliczana jest z efektów – więc robimy wszystko, aby były one jak najkorzystniejsze.

Home Staging – czyli dopasowanie nieruchomości do aktualnie obowiązujących trendów

Home Staging – czyli dopasowanie nieruchomości do aktualnie obowiązujących trendów

Sprzedając nasze nieruchomości w tym mieszkania lub domy dopasowujemy je do aktualnych trendów, a także do stylu, jaki może odpowiadać potencjalnym nabywcom. Nasi specjaliści od home stagingu niejednokrotnie udowodnili, że są specjalistami w tym, co robią. Na swoim koncie mają już ponad sto nieruchomości, które zostały sprzedane dzięki ich działaniom. Home Staging, pomaga odpersonalizować nieruchomość tak, aby przyszli nabywcy poczuli się, jak u siebie, a nie jak u kogoś, co oczywiście pomaga w procesie podjęcia decyzji zakupowej. Skutecznie dopasowany Home Staging to także wyodrębnienie silnych stron każdego wnętrza, które przy codziennym użytkowaniu może zostać niezauważone.

Zdjęcia – zawsze robione przez zawodowych fotografów

Zdjęcia – zawsze robione przez zawodowych fotografów

Ponieważ społeczeństwo coraz częściej kupuje oczami, to aspekty wizualne każdej oferty są dla nas bardzo istotne. Nasze nieruchomości są fotografowane przez osoby specjalizujące się w fotografii architektury oraz wnętrz. Używamy do tego aparatów o dużych matrycach oraz specjalnych obiektywów. Dzięki temu otrzymujemy obrazy coraz bardziej zbliżone do tego, co widzi człowiek w danym pomieszczeniu na żywo.

Wideo nieruchomości – wybrane nieruchomości prezentujemy w formacie wideo

Wideo nieruchomości – wybrane nieruchomości prezentujemy w formacie wideo

Jeśli powierzchnia lokalu jest duża i przestronna to w celu przedstawienia charakteru oraz klimatu wnętrza wykonujemy nagrania wideo. Taki obraz pomaga dodatkowo wyróżnić ofertę spośród wielu innych. Dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu prezentowaną nieruchomość można oglądać jednakowo na smartfonach, tabletach, laptopach, komputerach czy nawet dużych telewizorach.

Wideo z powietrza – jeszcze lepsza prezentacja oferty

Wideo z powietrza – jeszcze lepsza prezentacja oferty

Wybrane działki oraz domy kamerujemy i fotografujemy z powietrza. Dzięki temu osoby zainteresowane nieruchomością poznają atuty najbliższej lokalizacji oraz sąsiedztwa, co nie jest tak dobrze widoczne i czytelne z perspektywy ziemi. To działanie minimalizuje konieczność prezentacji nieruchomości osobom „przypadkowym”, które oczekiwały po ofercie czegoś zupełnie innego. Koncentrujemy się na procesie sprzedaży nieruchomości, a nie na liczbie prezentacji, które przeprowadzimy.

Wykorzystujemy sprawdzone kanały dystrybucji informacji o nieruchomościach

Wykorzystujemy sprawdzone kanały dystrybucji informacji o nieruchomościach

Oferty naszych nieruchomości prezentujemy w nowoczesny sposób, dostosowany także do urządzeń mobilnych. Korzystamy przy tym z najbardziej popularnych kanałów dystrybucji informacji o nieruchomościach. Dzięki doświadczeniu oraz analizie wiemy, gdzie i kiedy publikować daną ofertę tak, aby zainteresować nią potencjalnych nabywców. Dostęp do naszych ofert ma dodatkowo ponad 1400 agentów nieruchomości, którzy dzięki współpracy zawodowej mogą prezentować je także swoim klientom.