Sprzedaj swoją nieruchomość z agencją nieruchomości GOESTE

Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Nieruchomości to najdroższe dobra na świecie będące w wolnym obiegu. 3 pokojowe mieszkanie do remontu w Warszawie aktualnie jest droższe od wielu samochodów potocznie uważanych za luksusowe. Dlatego rozważając mieszkanie na sprzedaż warto mieć świadomość, z jakimi emocjami oraz oczekiwaniami możemy się zmierzyć ze strony kupujących. Jeszcze więcej tych obaw możemy napotkać gdy będziemy rozważali jak sprzedać dom. W tym przypadku bardzo często pojawiają się obawy w związku ze stanem technicznym nieruchomości oraz wadami ukrytymi. W końcu gdy nagle dach zacznie przeciekać czy grzejniki będą zimne nowi nabywcy będą zdani na siebie.

Powszechnie wiadomo, że sprzedaż nieruchomości to dla wielu osób sporo obaw oraz niepotrzebnego stresu. Najczęstsze z nich dotyczą bezpieczeństwa transakcji, osiągnięcia korzystnej ceny lub sprzedaży nieruchomości w ogóle. Tak już mamy, że czynności, które wykonujemy pierwszy raz lub sporadycznie, powodują, że czujemy się niepewnie i musimy znaleźć odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości, szczególnie tych, w których mieszkamy, powinna opierać się na skrupulatnie przygotowanej strategii. Powierzając te czynności agencji nieruchomości w Warszawie GOESTE - czyli osobom zawodowo zajmującym się nieruchomościami, mamy pewność, że całość procesów zostanie odpowiednio przeprowadzona, a my sami nie będziemy musieli zajmować się rzeczami na, które często po prostu nie mamy czasu lub wykonywalibyśmy pierwszy raz w życiu.


JAk skutecznie sprzedać nieruchomość?

Proces sprzedaży nieruchomości należy rozpocząć od sprawdzenia, czy posiadamy pełną dokumentację niezbędną do określenia stanu nieruchomości. Dodatkowo ważne, abyśmy pamiętali o sprawdzeniu aktualność wszystkich danych oraz ich poprawności. Na tym etapie zdarzają się błędy, których możemy nie być świadomi. Czasami sprostowanie ich wymaga czasu i może ostatecznie spowodować brak możliwości przeniesienia własności w umówionym terminie i konieczność zwrotu zadatku w dwukrotnej wartości, co może stanowić nawet 20% ceny nieruchomości. Dla własnego bezpieczeństwa tę, jak i pozostałe czynności warto zlecić osobom zawodowo zajmującym się procesem sprzedaży nieruchomości, czyli agentom nieruchomości. O tym się potocznie nie pisze, ale problemy z dokumentacją uniemożliwiły wiele "pewnych transakcji"

odpowiadamy za każdy etap sprzedaży nieruchomości

Sprzedając z nami swoją nieruchomość – jesteśmy jak manager dla znanych osób. Pracujemy dla Ciebie i bierzemy odpowiedzialność za swoje działania oraz efekt. Wszystko odbywa się według wypracowanej strategii oraz know-how firmy. Nasz branża rozliczana jest z efektów – więc robimy wszystko, aby były one jak najkorzystniejsze. W każdą powierzoną nam nieruchomość inwestujemy środki finansowe oraz czas. Mamy dzięki temu dodatkową motywację, aby wykazać się skutecznością przy sprzedaży nieruchomości

Home Staging – czyli dopasowanie nieruchomości na sprzedaż do aktualnie obowiązujących trendów stylistycznych

Sprzedając nieruchomości z naszej oferty w tym mieszkania lub domy dopasowujemy je do aktualnych trendów, a także do stylu, jaki może odpowiadać potencjalnym nabywcom. Nasi specjaliści od home stagingu i aranżacji wnętrz niejednokrotnie udowodnili, że są specjalistami w tym, co robią. Na swoim koncie mają już ponad sto nieruchomości, które zostały sprzedane dzięki ich działaniom. Home Staging, pomaga odpersonalizować nieruchomość tak, aby przyszli nabywcy poczuli się, jak u siebie, a nie jak u kogoś, co oczywiście pomaga w procesie podjęcia decyzji zakupowej. Skutecznie dopasowany Home Staging to także wyodrębnienie silnych stron każdego wnętrza, które przy codziennym użytkowaniu może zostać niezauważone. Przed usługą aranżacji nasz specjalista widzi nieruchomość pierwszy raz i ma odczucia podobne jak potencjalny zainteresowany nabyciem jej. Odczucia te sporadycznie występują u właścicieli, którzy przyzwyczaili się już do swojej nieruchomości, czują się w niej bardzo dobrze i nie mają świeżego spojrzenia.

Zdjęcia – zawsze robione przez zawodowych fotografów

Ponieważ społeczeństwo coraz częściej kupuje oczami, to aspekty wizualne każdej oferty są dla nas bardzo istotne. Oferowane przez nas nieruchomości są fotografowane przez osoby specjalizujące się w fotografii architektury oraz wnętrz. Używamy do tego aparatów o dużych matrycach oraz specjalnych obiektywów szerokokątnych, które nie zakrzywiają przy tym sztucznie perspektywy. Dzięki temu otrzymujemy obrazy coraz bardziej zbliżone do tego, co widzi człowiek w danym pomieszczeniu na żywo. Zdjęcia ofert nieruchomości na sprzedaż będących pod naszą opieką cieszą się bardzo dużą klikalnością także na portalach branżowych, za co otrzymujemy często podziękowania oraz wyróżnienia.

Wideo nieruchomości – wybrane nieruchomości prezentujemy w formie filmów

Jeśli powierzchnia lokalu jest duża i przestronna to w celu przedstawienia charakteru oraz klimatu wnętrza wykonujemy nagrania wideo. Taki obraz pomaga dodatkowo wyróżnić ofertę spośród wielu innych. Dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu prezentowaną nieruchomość na sprzedaż można oglądać jednakowo na smartfonach, tabletach, laptopach, komputerach czy nawet dużych telewizorach. Jesteśmy jednym z prekursorów takiej prezentacji nieruchomości i robimy to już od 2014 roku. Technologia ta jest przydatna także aktualnych czasach. Przeglądający nieruchomości na sprzedaż coraz bardziej potrzebują poczuć się przekonanymi co do danej nieruchomości jeszcze na etapie przeglądania jej w gronie rodzinnym. To właśnie nagrania wideo mobilizują sporą część poszukujących nieruchomości na sprzedaż do zobaczenia jej na żywo.

Wideo z powietrza – jeszcze lepsza prezentacja oferty

Wybrane działki oraz domy kamerujemy i fotografujemy z powietrza. Dzięki temu osoby zainteresowane nieruchomością poznają atuty najbliższej lokalizacji oraz sąsiedztwa, co nie jest tak dobrze widoczne i czytelne z perspektywy ziemi. To działanie minimalizuje konieczność prezentacji nieruchomości osobom „przypadkowym”, które oczekiwały po ofercie czegoś zupełnie innego. Koncentrujemy się na procesie sprzedaży nieruchomości, a nie na liczbie prezentacji, które przeprowadzimy. Jednocześnie prezentacje nieruchomości osobom, które tak dużo o niej wiedzą są bardziej efektowne i zdecydowanie szybciej dochodzi do zakupu.

Wykorzystujemy sprawdzone kanały dystrybucji informacji o nieruchomościach

Oferty naszych nieruchomości prezentujemy w nowoczesny sposób, dostosowany także do urządzeń mobilnych. Korzystamy przy tym z najbardziej popularnych kanałów dystrybucji informacji o nieruchomościach. Współpracujemy z programistami oraz marketerami internetowymi, którzy wspierają bardzo silnie nasze działania promocyjne w sferze internetowej. Dzięki doświadczeniu oraz analizie wiemy, gdzie i kiedy publikować daną ofertę tak, aby zainteresować nią potencjalnych nabywców. Dostęp do naszych ofert nieruchomości ma dodatkowo ponad 2000 agentów nieruchomości z całej Polski, którzy dzięki współpracy zawodowej mogą prezentować je także swoim klientom.