Nasi agenci

BROKER NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA

Tomasz Targoński

Tomasz Targoński
572711008
Licencja: 25516

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 25516 Polskiej Federacji Rynku nieruchomości).

Absolwent Studiów Podyplomowych Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także Wydziału Pedagogicznego UW gdzie ukończył 2 specjalizacja: Andragogiczną (kształcenie i psychologia dorosłych) oraz Animację społeczno-kulturalną.

Od czasów studiów fascynuje się sprzedażą, procesem sprzedaży, a także zagadnieniami reklamy online. Zaczynał jako doradca ds. kredytów hipotecznych, współpracował z bankami, prowadził stronę ułatwiającą wybór banku i kredytu na nieruchomość.

Pracował w działach sprzedaży takich portali jak Gazeta.pl, Wirtualna Polska (gdzie zajmował się branżami budownictwo i nieruchomości), a także jako szef sprzedaży w Grupie e-budownictwo.pl należącej do Polska Press.

W poprzednich latach współpracownik Sonarhome (startupu zajmującego się wyceną i sprzedażą nieruchomości) czy Wnętrza 3D gdzie propagował ideę wykorzystania modeli 3D i wirtualnych spacerów wśród agencji nieruchomości.


Pasje: gitara elektryczna, fotografia, copywriting, reklama online, nieruchomościBlog o nieruchomościach - moje publikacje

Agencja nieruchomości Warszawa GOESTE - Butikowe biuro nieruchomości - zapraszam


Oferty agenta