Nasi agenci

AGENT NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA

Tomasz Głośniak

Ze sprzedażą oraz obsługą klienta jestem związany od ponad dziesięciu lat. Różnorodność branż z jakimi miałem styczność oraz nabyte dzięki nim doświadczenie, pozwoliło mi skutecznie realizować się na niezwykle dynamicznym i pełnym wyzwań rynku nieruchomości. Pracowitość, charyzma oraz silna potrzeba samorozwoju doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem.

Swoją działalność na rynku nieruchomości rozpoczynałem u jednego z podwarszawskich deweloperów. Sukcesy w sprzedaży domów jednorodzinnych na rynku pierwotnym, skłoniły mnie do poszerzenia zakresu swoich działań o rynek wtórny. Obecnie specjalizuję się w sprzedaży domów oraz mieszkań na terenie Warszawy i okolic.

Moja misja – być częścią w realizacji marzeń swoich klientów. Doskonale zdaję sobie sprawę, że zarówno sprzedaż, jak i kupno domu, to często jedna z najważniejszych decyzji w ich życiu. Zarażam swoich klientów uśmiechem, a zaangażowanie, elastyczność i zdolność do odczytywania ludzkich potrzeb pozwalają mi z pozytywną energią spełniać się zawodowo. W swojej pracy dążę do maksymalnego odciążenia moich klientów, gwarantując pewność i spokój na każdym kroku.

Balans między pracą, a pasją jest dla mnie równie istotny, dlatego nieodzowną częścią mojego życia są biegi z przeszkodami. To one ukształtowały mój charakter i pokazały, że ograniczenia są tylko w głowie.

Oferty agenta