Nasi agenci

AGENT NIERUCHOMOŚCI GDAŃSK

Patryk Pelc

Patryk Pelc

Absolwent Politechniki Gdańskiej, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w doradztwie na rynku nieruchomości, co czyni go Ekspertem i Profesjonalistą w swojej branży. Na swoim koncie posiada kilkaset transakcji, których efektem jest szerokie grono zadowolonych Klientów.


Współpracował z największą ogólnopolską firmą z branży nieruchomościowej i finansowej Open Finance, gdzie zdobył wysokie kwalifikacje oraz zaprezentował swoje zdolności interpersonalne. Pełne zaangażowanie oraz determinacja w indywidualnym podejściu do Klienta, przyczyniła się do uzyskania nagrody  w kategorii „Największa ilość transakcji w Polsce”, przez trzy lata z rzędu. To niebywały sukces, którego nie osiągnął wcześniej żaden Doradca N

Zjednuje sobie ludzi głównie poprzez ekspercką wiedzę, obiektywizm, merytoryczne i efektywne podejście odpowiadające na osobiste potrzeby Klientów.

Obecnie, dzięki zdobytemu zaufaniu inwestorów z Polski i pozostałej części europy, pomaga im realizować założenia o rentownych inwestycjach.

Jego pasją są nieruchomości oraz biznes z nim związany. Stawia na rozwój osobisty, interesuje się giełdą amerykańską, szeroko rozumianymi strategiami Inwestycyjnymi i doradztwem majątkowym.


Oferty agenta