Nasi agenci

AGENT NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA

Mirosław Staniec

Mirosław  Staniec

Ukończyłem studia na kierunku „Zarządzanie i marketing” na KULu w Lublinie, posiadam również dyplom ukończonych studiów podyplomowych na kierunku „Kontrola zarządcza” na SGH w Warszawie. Z zawodu jestem finansistą, który świetnie łączy swoją wiedzę ekonomiczną z zawodem Pośrednika nieruchomości. Obliczenia typu ROI, payback, IRR, czy rentowność inwestycji/projektu, nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu.

Pracowałem w wielu korporacjach międzynarodowych (banki, ubezpieczenia, firmy telekomunikacyjne, medyczne, firmy FMCG), poznając wielu wspaniałych ludzi, który mnie inspirowali (i nadal to robią).

Jestem osobą otwartą, ceniącą ludzi, czas i kontakt z przyrodą. Słucham ciężkiej muzyki, która często napędza mnie do działania.

Z zawodem agenta nieruchomości miałem pierwszą styczność kilka lat temu, podczas zakupu swojej nieruchomości gruntowej (występowałem jako Kupujący). Już wtedy przeszła mnie myśl, żeby spróbować swoich sił w tym zawodzie. Oczywiście, wydawało mi się, że zarobki z tytułu pośredniczenia będą łatwe i szybkie, lecz dość szybko zostało to zweryfikowane – nie jest to praca za „nic nie robienie”. Wręcz przeciwnie, bez 100% zaangażowania, samodyscypliny i świetnej organizacji czasu pracy, efektów nie będzie.

Podjąłem decyzję o wyspecjalizowaniu się w nieruchomościach gruntowych (działki budowlane, inwestycyjne, rolne, leśne). Jest to trudniejszy rodzaj nieruchomości, często pomijany przez Pośredników z racji braku posiadania wiedzy i doświadczenia niezbędnego przy pośrednictwie w obrocie nieruchomościami gruntowymi, konieczności przemieszczania się, do często oddalonej działki (bez względu na pogodę), większej ilości wymaganych dokumentów, etc.

Czy można pogodzić zawód Pośrednika nieruchomości z e zdolnościami analitycznymi? No pewnie, ze można – ja jestem tego przykładem. :)

Dlatego teraz, uważam się za Eksperta od nieruchomości gruntowych.

Agencja nieruchomości Warszawa GOESTE - Butikowe biuro nieruchomości Zapraszam do kontaktu!

Oferty agenta