Nasi agenci

AGENT NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA

Magdalena Maśko

Magdalena  Maśko

Swoją przygodę na rynku nieruchomości rozpoczęłam skupiając się głównie na zarządzaniu najmem. Przez ten czas odbyłam wiele kursów oraz szkoleń niezbędnych do pracy w zawodzie agenta. Bardzo duże doświadczenie zyskałam z czasem, w trakcie kontaktu z różnymi klientami, bycia postawioną przed wieloma nowymi dla mnie sytuacjami. Myślę, że wciąż jeszcze czeka na mnie dużo ciekawych zdarzeń, gdyż każda transakcja jest inna.

Osobiście lubię swój zawód przede wszystkim za dużą swobodę działania i kreowania rzeczywistości każdego dnia. Poszerzanie swoich kompetencji każdego dnia jest również tym, co szczególnie cenię w tym fachu, ponieważ kocham się rozwijać i udoskonalać. Wiem, jak ważne są w życiu zasady, dlatego kieruję się nimi na co dzień. Praca agenta nieruchomości przynosi mi mnóstwo satysfakcji. Bardzo lubię pracę w terenie, cenię sobie elastyczność, samodzielność oraz możliwość utrzymywania biznesowych relacji z moimi klientami.


W wolnych chwilach lubię złapać balans i spędzić czas sam na sam ze swoimi myślami. Jestem wielką miłośniczką podróży i to właśnie dzięki nim czerpię energię do dalszej pracy i rozwoju.

Oferty agenta