Nasi agenci

AGENT NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA

Maciej Dziewulski

Maciej Dziewulski

Jestem aktywnym architektem i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Przez kilkanaście lat projektowałem budynki mieszkalne wielorodzinne, jednorodzinne, hotele i wnętrza. Pracowałem w firmie deweloperskiej Arche S.A. i w warszawskich biurach architektonicznych. Poza codzienną pracą projektową poszukiwałem gruntów inwestycyjnych i poszerzałem swoją wiedzę o rynku deweloperskim. Dwutorowa działalność doprowadziła mnie do uzyskania uprawnień budowlanych w specjalności architektonicznej (nr MA/045/20) oraz licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami (nr 27331).

Wierzę, że moja wiedza może posłużyć zarówno sprzedającym, jak i poszukującym nieruchomości. Jestem nastawiony na wysoki standard obsługi i uczciwe, partnerskie relacje. Przykładam dużą wagę do strategii kupna lub sprzedaży i przygotowuję się merytorycznie do współpracy.

Pomimo że jestem związany z Warszawą od urodzenia, świetnie czuję się również z dala od miasta. Jeśli mam możliwość wyjazdu, najchętniej wybieram żeglugę po polskich lub chorwackich wodach.

Wykształcenie: Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej

Agencja nieruchomości Warszawa GOESTE - Butikowe biuro nieruchomości - zapraszam do kontaktu

Oferty agenta