Nasi agenci

AGENT NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA

Julia Szabłowska

Julia Szabłowska

Mimo że w sprzedaży i branży nieruchomości funkcjonuję już od kilku dobrych lat, ta praca nieustannie napełnia mnie pasją, radością, satysfakcją i energią do działania.
Jestem niezwykle otwartą i komunikatywną osobą – poznawanie nowych ludzi i praca w bezpośrednim kontakcie z klientem, nie tylko sprawia mi przyjemność, ale też daje ogromnego powera do działania. Z kolei wesołe, pogodne i żywiołowe usposobienie sprawia, że potrafię szybko zjednywać sobie ludzi. Z determinacją i wytrwałością dążę do celu – nawet (a może właśnie szczególnie wtedy!) gdy na horyzoncie piętrzą się kolejne przeszkody. Między innymi dlatego zawsze walczę do końca i nigdy nie przestaje wierzyć w sukces i pozytywne zakończenie.


Ponieważ wiem, jak cenny jest czas drugiego człowieka – tak samo w pracy jak i w życiu prywatnym - staram się być zawsze punktualna i dobrze zorganizowana. Dużą radość daje mi owocna i satysfakcjonująca dla obu stron, współpraca z klientami. Dokładam wszelkich starań, by budować naszą relację na pewności i zaufaniu. Świetnie czuję się też w home stagingu, który nieustannie zadziwia mnie swą prostotą i skutecznością w aspekcie spektakularnej metamorfozy wnętrza.
Ale, że nie samą pracą człowiek żyje… poza nieruchomościami pasjonuje mnie też wiele innych rzeczy, a w szczególności - aktywność fizyczna i zdrowy styl życia. Kocham też dobrą muzykę, podróże, spędzanie czasu w otoczeniu natury oraz odkrywanie i poznawanie nowych miejsc.


Agencja nieruchomości Warszawa GOESTE - Butikowe biuro nieruchomości - zapraszam

Oferty agenta