Nasi agenci

BROKER NIERUCHOMOŚCI

Ewelina Ślusarczyk

Ewelina Ślusarczyk
780087388
Licencja: 25607

Od zawsze fascynowali mnie ludzie, ich wybory, motywacje, marzenia. W połączeniu z zamiłowaniem do oryginalnych wnętrz i aranżacji świetnie odnalazłam się w roli agentki nieruchomości. Zakup bądź sprzedaż nieruchomości często jest najpoważniejszą decyzją, jakiej dokonujemy w życiu, wiąże się ona z wieloma emocjami, wątpliwościami i często również dużym stresem. Studia psychologiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem zbudowały fundamenty, dzięki którym mogę dziś skutecznie pomagać innym w tak ważnej chwili.

Interesuję się psychologią biznesu i sprzedaży, sztuką negocjacji i mediacji. Dzięki zdobytym umiejętnościom oraz nieustającej chęci dalszego kształcenia i rozwoju świetnie czuję się nawet w najbardziej wymagających sytuacjach, jakie stawia przede mną praca w obszarze nieruchomości.

Wolne chwile poświęcam na podróże, relaks z dobrą książką, jazdę konną, motocykle oraz fotografię.

Jak wygląda proces sprzedaży, w którym pośredniczę?

Współpracę z klientami opieram na szczerości i klarowności działań. Podejmuję się jedynie zleceń, w które wierzę a co za tym idzie angażuję się w nie w 100%. Lubię wyzwania, rozwiązywanie trudnych spraw daje mi wiele satysfakcji i napędza mnie do działania.

Rozpoczynam od analizy oczekiwań i potrzeb klienta. Każdy z nas ma nieco inne wyobrażenie o procesie sprzedaży czy zakupu nieruchomości i w pierwszym kroku należy ustalić jasny i akceptowalny przez obie strony plan działania.

Dzięki sporządzeniu takiego planu oraz analizy na późniejszym etapie, mogę odciążyć klienta, działając w jego imieniu, co zdecydowanie przyśpiesza cały proces. Realizując nasze wspólne ustalenia wykorzystuję najwyższej jakości dostępne na rynku narzędzia marketingowe. Profesjonalna sesja zdjęciowa, nagrania wideo czy też reklamy kierowane do precyzyjnie wybranej grupy odbiorców to wizytówka pracy mojej i całej agencji. Zarówno prywatnie, jak i w pracy agenta nieruchomości stawiam na jakość, więc zajmuję się maksymalnie kilkoma zleceniami jednocześnie.

Trudnym momentem przy sprzedaży nieruchomości mogą być też negocjacje między stronami oraz sam moment podpisania aktu notarialnego. Chętnie uczestniczę również w tych spotkaniach, dzieląc się swoim doświadczeniem i pomocą w uzyskaniu jak najkorzystniejszych warunków.

Udana transakcja i zadowoleni klienci to cel, do którego zawsze dążę, ponieważ zależy mi na długofalowych relacjach.

Oferty agenta