Nasi agenci

Doradca ds. nieruchomości

Aleksandra Babych

Aleksandra Babych

„Spotkać się to początek, zgodzić się to postęp, pracować razem to sukces.” @ Henry Ford

Jedną z najbardziej znaczących rzeczy w pracy dla mnie jest odczucie pozytywnych emocji. Rozumienie tego, że moje działania są korzystne dla innych, a współpraca z klientami towarzyszy z uśmiechem na ich ustach sprawia mi dużą przyjemność. Zależy mi na tym, aby osoba, której pomagam czuła się przy mnie bezpiecznie, dlatego mam indywidualne podejście do każdego procesu sprzedaży lub kupna nieruchomości.

Jasne i zrozumiałe kroki współpracy, organizowany plan działań, analiza potrzeb i kryterium klienta, podtrzymanie pozytywnych relacji z klientami, wsparcie przy każdym kroku transakcji – to tylko część usług, które oferuję swoim klientom.

Posiadam cenną wiedzę w dziedzinie psychologii, która pomaga mi w kompetentnym wykonaniu swojej pracy. Przez 5 lat studiowałam psychologię w różnych jej kierunkach – nie tylko psychologię biznesu i marketingu, negocjacji i mediacji, przedsiębiorczości, ale też psychologii behawioralnej. Dzięki tej wiedzy każda współpraca z ludźmi wygląda jak łatwa droga do sukcesu i osiągnięcia celu.

Uwielbiam poświęcać wolny czas na rozwój siebie jako osobowości, dlatego spędzam dużo czasu czytając książki, ucząc się czterech języków obcych. Mam wiele różnych hobby w życiu - podoba mi się jeździectwo i joga, lubię podróżować, piszę wiersze i publikuję swoje książki, ale moją największą pasją są nieruchomości.

Oferty agenta