Nasi agenci

Michał Spodymek
669553328
michal.spodymek@goeste.pl

Nieruchomościami zajmuję się od ponad 10 lat. Początkowo inwestując własny kapitał w grunty znajdują...

CEO

Michał Spodymek.

Magdalena Nowak
532248999
magdalena.nowak@goeste.pl

Posiadam ponad 4-letnie doświadczenie w branży nieruchomości jako agent, menager, broker oraz trener...

Broker Nieruchomości

Magdalena Nowak.

Tomasz Woźniak
532249140
tomasz.wozniak@goeste.pl

Wykształcenie prawnicze oraz kilkuletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w Kancelarii Notarialne...

Broker Nieruchomości

Tomasz Woźniak.

Izabela Zudzin-Wiśniewska
532249022
iza.wisniewska@goeste.pl

Najważniejszy dla mnie, w zawodzie pośrednika, jest człowiek, jego potrzeby, marzenia, cele. Moja pr...

Broker Nieruchomości

Izabela Zudzin-Wiśniewska.

Aneta Pałgan
780088294
aneta.palgan@goeste.pl

Broker Nieruchomości

Aneta Pałgan.

Robert Wojciechowski
501518714
robert.wojciechowski@goeste.pl

Doradca ds nieruchomości

Robert Wojciechowski.

Weronika Dąbrowska
694889680
weronika.dabrowska@goeste.pl

Nieruchomościami zajmuję się od ukończenia studiów wyższych na Wydziale Architektury Politechniki Wa...

Doradca ds nieruchomości

Weronika Dąbrowska.

Mikolaj Yordanov
786993806
mikolaj@goeste.pl

Zajmuję się nieruchomościami od ponad 10 lat. Dla mnie jako agenta najważniejsze są chęci do pracy, ...

Doradca ds nieruchomości

Mikolaj Yordanov.

Agnieszka Rogozińska
667445145
agnieszka.rogozinska@goeste.pl

Ekspert kredytowy

Agnieszka Rogozińska.

Maciej  Piotrowski
786993805
maciej.piotrowski@goeste.pl

Doradca ds nieruchomości

Maciej Piotrowski.

Anna Gutkowska
786993807
anna.gutkowska@goeste.pl

Nieruchomości towarzyszą mi od najmłodszych lat. Moja Mama wskazała mi pewną drogę, którą kroczę aż ...

Doradca ds nieruchomości

Anna Gutkowska.

Sena Bonsignori
sena@goeste.pl

Doradca ds nieruchomości

Sena Bonsignori.