Nasi agenci

Michał Spodymek
669553328
michal.spodymek@goeste.pl

Licencjonowany agent nieruchomości (licencja ministerialna 10634). Wolę sprzedawać nieruchomości niż...

CEO

Michał Spodymek.

Tomasz Targoński
572711008
tomasz.targonski@goeste.pl

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 25516 Polskiej Federacji Rynku nier...

BROKER NIERUCHOMOŚCI

Tomasz Targoński.

Aleksandra Babych
510557369
aleksandra.babych@goeste.pl

„Spotkać się to początek, zgodzić się to postęp, pracować razem to sukces.” @ Henry Ford Dużą prz...

AGENT NIERUCHOMOŚCI

Aleksandra Babych.

Mikolaj Yordanov
786993806
mikolaj@goeste.pl

Ekspert nieruchomości zagranicznych. Kompleksowa obsługa klienta.Zajmuję się nieruchomościami od pon...

AGENT NIERUCHOMOŚCI

Mikolaj Yordanov.

Donata Sycińska
662598341
donata.sycinska@goeste.pl

Licencjonowany pośrednik nieruchomości (licencja ministerialna 12237).Z wykształcenia: prawniczka, a...

BROKER NIERUCHOMOŚCI

Donata Sycińska.

Joanna  Majewska
786993807
joanna.majewska@goeste.pl

Licencjonowany agent nieruchomości (licencja nr 25299)Do pracy jako agent nieruchomości przywiodła j...

BROKER NIERUCHOMOŚCI

Joanna Majewska.

Katarzyna  Moraczewska
532248999
katarzyna.moraczewska@goeste.pl

Licencjonowany agent nieruchomości (licencja nr 25610)W życiu zawodowym podążam wytyczoną drogą, ści...

BROKER NIERUCHOMOŚCI

Katarzyna Moraczewska.

Patryk Pelc
537428771
patryk.pelc@goeste.pl

AGENT NIERUCHOMOŚCI

Patryk Pelc.

Agnieszka Rogozińska
667445145
agnieszka.rogozinska@goeste.pl

Ekspert kredytowy

Agnieszka Rogozińska.

Edward  Jasiński
532249140
edward.jasinski@goeste.pl

AGENT NIERUCHOMOŚCI

Edward Jasiński.

Ilona Nowińska
ilona.nowinska@goeste.pl

Moja droga do nieruchomości poprzedzona była wieloletnią praktyką managerską w branży tekstylnej. W ...

Ilona Nowińska.

Biuro Nieruchomości GOESTE
biuro@goeste.pl

Butikowa agencja GOESTE Nieruchomości. Nowoczesne, jakościowe podejście do pośrednictwa w obrocie ni...

Asystent biura

Biuro Nieruchomości GOESTE.