Agencja Nieruchomości w Warszawie GOESTE - O nas

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA GOESTE - BUTIKOWE BIURO NIERUCHOMOŚCI


Jesteśmy biurem nieruchomości działającym głównie na terenie Warszawy i okolic, choć mamy także bardzo duże doświadczenie przy sprzedaży nieruchomości w rejonach o walorach turystycznych. Działamy wg najwyższych standardów prawnych i organizacyjnych, ale lubimy bardzo nowoczesność, dzięki czemu docieramy także do młodszych uczestników rynku.W każdą nieruchomość, którą posiadamy w ofercie inwestujemy środki finansowe. Robimy to po to, aby podnieść jej atrakcyjność. Dotyczy to działań wizualnych oraz multimedialnych jak i czynności marketingowych. Jednocześnie chcemy w ten sposób pokazać zlecającym nasze zaangażowanie od samego początku współpracy. Nasza usługa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami ma wartość dodaną w formie wymiernej. Podczas całego procesu transakcji nad jedną nieruchomością potrafi pracować wiele osób.


Misją naszego biura nieruchomości jest skuteczność stąd mamy nastawienie butikowe. Nie jesteśmy wyszukiwarką ofert nieruchomości. Każda nieruchomość, która trafia pod naszą obsługę jest maksymalnie przygotowana do transakcji - dlatego nigdy nie mamy wielu ofert nieruchomości, bo tak szybko je sprzedajemy.


Jesteśmy członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy ministerialną licencję pośredników w obrocie nieruchomościami. Oferty nieruchomości prezentowane przez nas są sprawdzone oraz przygotowane do transakcji zarówno sprzedaży jak i wynajmu.
JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NASZYM BIUREM NIERUCHOMOŚCI?Pracujemy na rzecz zlecającego. Całkiem inaczej pracujemy, gdy ktoś poszukuje nieruchomości i całkiem inaczej gdy chce zbyć prawa do nieruchomości bądź ją wynająć. Jesteśmy biurem nieruchomości, w którym człowiek spotyka się z człowiekiem i rozmawia na temat potrzeb i możliwości podczas aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości. Należymy do tej grupy biur nieruchomości, dla której ludzie są najważniejsi. Unikamy automatyzacji i staramy się bardzo dużo czynności wykonywać indywidualnie. Współpraca z nami niesie za sobą wartości dodane. Nasze doświadczenie oraz skuteczność zostały docenione przez zagraniczne biura nieruchomości, oraz deweloperów zagranicznych, z którymi także współpracujemy oferując m.in nieruchomości na sprzedaż w Chorwacji, Hiszpanii, Włoszech, Bułgarii, Grecji. Podczas transakcji zagranicznych bardzo ważne jest bezpieczeństwo podczas całego procesu sprzedaży. W każdym kraju przepisy i zwyczaje są troszkę inne niż w Polsce. Dla równowagi między teorią a praktyką w wolnej chwili udzielamy się na naszym firmowym blogu biura nieruchomości, w którym dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na warszawskim rynku nieruchomości.

Jeśli rozważasz teraz bądź w przyszłości sprzedać nieruchomość w Warszawie lub okolicy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Agencje nieruchomości takie jak nasza oferują bezpłatne spotkania w celu omówienia aktualnych potrzeb naszych klientów, całego procesu sprzedaży oraz dopasowanych usług pośrednika nieruchomości. Rozważając sprzedaż nieruchomości warto wcześniej oferowaną nieruchomość do tego przygotować.


Jeśli planujesz zakup nieruchomości w Warszawie lub okolicy z rynku pierwotnego lub wtórnego to także zapraszamy do kontaktu. Omówimy wszystkie procedury związane z zakupem nieruchomości. Jeśli nabycie nieruchomości planowane jest z uwzględnieniem kredytu hipotecznego to także zapraszamy do kontaktu. Tutaj przygotowanie się do wzięcia kredytu potrafi w znaczący sposób przyspieszyć już sam formalny proces kredytowy. Przygotowanie formalności związanej ze staraniem się o kredyt warto rozpocząć wcześniej tak, aby w przypadku znalezienia wybranej nieruchomości na sprzedaż móc złożyć właścicielowi także konkurencyjną ofertę na tle kupujących nieruchomość za gotówkę.


Nasi agenci nieruchomości w sposób ciągły podnoszą swoje kwalifikacje. W celach edukacyjnych współpracujemy z platformą szkoleniową dla pośredników nieruchomości - Kursy Nieruchomości. Bardzo nam zależy, aby cały czas się rozwijać i oferować jeszcze usługi na jeszcze wyższym poziomie.


Osoby zainteresowane współpracą przy pośrednictwie w obrocie nieruchomościami zapraszamy do kontaktu w formie online, a także do odwiedzenia naszego biura w Warszawie, które znajduje się w budynku Babka Tower przy Al. Jana Pawła ll 80.